Jak se přihlásit na akci

Přihlášení na vzdělávací akci

Schéma_Jak se přihlásit
 

 1. V hlavním menu zvolte sekci Vzdělávání a v ní Vzdělávací akce. Z přehledu plánovacích akcí vyberte tu, na kterou se chcete přihlásit a klikněte na její název nebo tlačítko Detail. Zobrazí se stránka s podrobnými informacemi a poli pro registraci nebo přihlášení zákazníka v pravé části.
 2. Pokud ještě nemáte na www.hirst.cz zákaznický účet, vyplňte registrační formulář nového zákazníka (zeleně označené údaje jsou povinné) a potvrďte ho tlačítkem Registrovat. Na uvedenou e-mailovou adresu bude zaslána rekapitulace Vámi provedené registrace. Jste-li již registrovaným zákazníkem, přihlaste se ke svému účtu v horní části formuláře pomocí svých přihlašovacích údajů a tlačítka Přihlásit. V případě potíží s přihlášením si nechte zaslat zapomenuté heslo.
 3. Po přihlášení k Vašemu účtu klikněte v pravé horní části stránky na tlačítko Přihlášení na akci (pokračovat).
  • V registračním formuláři zkontrolujte své údaje.*
  • V části Nový účastník zadejte jméno a e-mailovou adresu přihlašované osoby a klikněte na tlačítko Potvrdit. Takto postupujte u všech účastníků, které chcete na akci přihlásit.
  • Všechny zadané osoby se zařazují do seznamu účastníků uvedeného ve formuláři výše. Ze seznamu lze účastníky příp. také odebrat.
  • Do doplňujících informací zadejte číslo objednávky, pokud jej požadujete uvést na daňovém dokladu. Dále zaškrtněte nárok na slevu, pokud splňujete podmínky uvedené pod odkazem Podmínky pro slevu. Zadané údaje opět potvrďte tlačítkem Potvrdit.
  • Před odesláním přihlášky si pozorně přečtěte Všeobecné obchodní podmínky uvedené v závěru registračního formuláře, a zaškrtněte pole Souhlasím s obchodními podmínkami.  
  • Dokončete Vaši přihlášku.
   (* Pokud nesouhlasí Vaše údaje uvedené v části Zákazník, můžete je editovat přímo z registračního formuláře přes tlačítko Zákaznický účet (upravit údaje). Po přechodu do Vašeho účtu upravte potřebné údaje a klikněte na Aktualizovat. Poté se vraťte do rozpracované přihlášky přes Nedokončené přihlášky uvedené v levé části stránky a tlačítko Dokončit.)
 4. Na e-mailovou adresu zadanou ve Vašem účtu bude odesláno potvrzení Vaší registrace.
 5. Informace o všech akcích, na které jste provedli registraci, naleznete ve svém Zákaznickém účtu.

Odhlášení ze vzdělávací akce

 1. Přihlaste se ke svému Zákaznickému účtu, vyberte z tabulky Odeslané přihlášky právě tu přihlášku, kterou chcete zrušit, a přejděte do ní prostřednictvím tlačítka Detail.
 2. V dolní části stránky klikněte na odkaz Zrušit přihlášku. Následně bude na Váš e-mail odeslána zpráva potvrzující provedenou transakci.